Мохнатий Хміль

Ідея відкриття пабу «Мохнатий Хміль» виникла спонтанно. Дізнавшись, що легендарний «Горіх» на Великій Васильківській більше не працює, ми вирішили, що це доля. Свого часу, нам вдалося повернути в «Pilsner» на Пушкінській, 20 його автентичну атмосферу чеського пабу з класичним набором Pilsner, Kozel і Gambrinus. У новому закладі ми прагнули відродити ідеальні умови для живого спілкування в трикутнику «друг – келих пива – друг» і нічого зайвого.

img74

«Мохнатий Хміль» - це перший крафт-паб столиці, на кранах якого представлена ​​яскрава палітра продукції українських пивоварень із заходу до сходу. Крім того, тут київські біргіки зможуть познайомитися з європейським крафтом. 

Ми поважаємо своїх гостей і поважаємо пиво, яке їм подаємо. Тому, намагаємося запроваджувати усі європейські практики правильної подачі і зберігання цього напою. Серце «Мохнатого» - великий колд-рум об'ємом близько 17 кубів, де зберігається пиво. Звідти – пивопровід прямісінько на барну стійку. 

Двадцять два крани забезпечують постійне різноманіття. Тут поціновувачі зможуть спробувати два сорти фірмового пива «Мохнатий Хміль», гуцульську «Ципу», а також творіння таких українських крафтовиків, як Collider Brewery, Varvar, Mad Brewlads, White Rabbit і Театр пива Правда. З європейських: Hofbrau Hell, Blanche de Namur, Erdinger, Tennent`s Stout, Belgian Kriek, Matushka, Albrecht і багато іншого. Асортимент, як і належить крафтового пабу, дуже гнучкий і буде постійно оновлюватися. Крім того, ми прагнемо зібрати все найкраще крафтове пиво в пляшці. 

Але не пивом єдиним! У «мохнатому» барі можна знайти фірмові настоянки власного приготування, що перегукуються із сортами пива «Ципа»: «Копчена», «Цитра» (вона ж - «Біла»), «Під травов» та «Під смереков». 

Меню «Мохнатого Хмеля» просте, але оригінальне. Тут до келиха пива пропонують знамениті датські сморреброди, яким дають імена, класичний хот-дог з сосискою та картоплею, а також голландський його варіант з оселедцем. Варто спробувати КРАФТоплю - фірмову картоплю ручної роботи, а ще три види пастрамі (тонко нарізане м'ясо з домашнім хлібом і соусами). 

Крафт-паб «Мохнатий Хміль» - це винятково живе, цікаве спілкування і таке ж щире пиво. Тут не дивляться спортивні трансляції і не слухають артистів. Тут насолоджуються пивними експериментами і легендами. 

Мохнатий Хміль
Вул. Велика Васильківська, 126
Тел: 098 303 8383
https://facebook.com/woollyhops

Дякуємо!
Наш менеджер зв'яжеться
з Вами протягом доби